Chorvatsko je krásná země. Já už jsem tam byla několikrát se strejdou, tetou, a sestřenicemi a byl to naprosto nádherný zážitek. Lidi zde žijí úplně jinak než my, a to se mi hrozně líbí. Přijde mi, že je v Chorvatsku i jiná atmosféra a celkově to tam jinak vypadá než v Česku. A to mě na cestování přitahuje. Já už jsem procestovala hodně zemi, například Bulharsko, Slovensko, Rakousko, Německo, Anglii a podobně. A v každé zemi to bylo krásné a mám z ní úplně jiné zážitky.

s

Chorvatsko mě ale naprosto uchvátilo a nějakým způsobem jsem se rozhodla, že bych se do něj chtěla přestěhovat. Už mě nebaví stereotyp v Česku, https://zpravy.idnes.cz/chudoba-v-cesku-0gg-/domaci.aspx%3Fklic%3D64287 žiju tady víc než dvacet jedna let a je to pořádná nuda. Jsem prostě cestovatelka každým coulem, a tak jsem si zjistila, jak koupit apartmán v Chorvatsku a koupila jsem ho. Řeknu vám, že větší radost než ten den, co jsem apartmán koupila, jsem nikdy neměla. Byla jsem na sebe pyšná, že jsem si něco velkého koupila sama za své peníze, které jsem měla ušetřené z brigád a podobně. Fakt jsem byla štěstím bez sebe. Postupně jsem Chorvatsko začala poznávat a každý den objevím něco nového.

ch

Prostě je to nádhera.. a i když bydlím v Chorvatsku, tak dále cestuji i do ostatních zemí, jako tomu bylo předtím. A možná, že právě to cestování mě dobíjí největší pozitivní energii a štěstím. Objevovat nová místa, poznávat nové věci.. no řekněte, není to sen každého z nás? Když si půjdete za svým snem, který budete chtít opravdu od srdce, tak jej i dosáhnete. Možná to nebude hned, ale stane se to. I když na vaší cestě k cíli budou určité překážky, vy je zdoláte, a nakonec dojdete do cíle. A nejzábavnější je na tom právě ta cesta k cíli – nachystám nám tolik překážek, zdoláme je, zase se někam posuneme a jsme o něco silnější, a to je to, pro co všichni žijeme. A to je přeci v životě to nejdůležitejší.