Věřte mi nebo ne, ale každý člověk chce mít vždycky svoje pohodlí. Já si myslím, že kdyby lidé třeba byli někde a neměli by žádné pohodlí, tak by byli samozřejmě nervózní. Já sama jsem slyšela už různé názory, že když lidé se cítí nepohodlně a chtějí mít něco lepšího při něčem, při čem se budou cítit lépe a pohodlně, tak je to jenom pro jejich dobro, není to jenom pro jejich dobro, ale samozřejmě potom také pro zaměstnavatele anebo pro ty lidi, kteří se o ně starají. Nyní bych se třeba chtěla bavit o vozíčkářích anebo jinak postižených lidech. A nějakých lidech, kteří jsou handicapovaní a potřebují pohodlí. Představte si, že jste třeba na vozíčku.

Vyberte si oblíbený sedák.

Máte invalidní vozík, ale není vůbec pohodlný, takže samozřejmě byste také chtěli nějaké sedáky, a ne jenom nějaké obyčejné sedáky. Ale chtěli byste přímo sedáky na míru. Já se tomu ani nedivím, protože kdybych já měla například opravdu tvrdý a nepohodlný invalidní vozíček, tak bych také chtěla pro sebe sedáky na míru. Protože si myslím, že žádný člověk by nechtěl sedět na takovém místě, které mu je nepohodlné, a navíc by potom také mohl mít otlačeniny a nebo dokonce také proleženiny. A věřte mi, že proleženiny opravdu sakra bolí. Je to opravdu veliká bolest. Jednou jsem si třeba přeležela jenom ruku takhle v posteli a řeknu vám, že to byla opravdu veliká bolest a vážně si nechci představit ty lidi, kteří třeba v tomhle musí žít dlouho, protože třeba neumí si říct o pomoc.

Každý touží po velikém pohodlí.

Například sedáky na míru seženete na internetu. Klidně si s nimi můžete domluvit schůzku, protože oni vlastně vezmou si různé vlastně míry, také váhu a potom vám udělají opravdu perfektní sedáky na míru. Podle mého názoru budete více než spokojeni, protože já těmito sedáky na míru už mám své zkušenosti. Tedy sice já žádný sedák na míru nemám, protože ho nepotřebuji, ale moje teta už má dva sedáky na míru. Moje teta říká, že je opravdu hodně spokojená a je ráda, že existují firmy, které se právě takhle starají o handicapované lidi. Hlavně kvůli tomu, že dělají kvalitní kompenzační pomůcky.