V poslední době u nás tady v okolí vzniká taková nová závislost, a to je snad svatba. Samozřejmě, že to myslím v tom dobrém smyslu, že je to závislost, protože například moje dvě kamarádky, se kterými se kamarádím opravdu hodně často a také se velice pravidelně scházíme, tak obě dvě se budou vdávat! A opravdu to byla taková krásná žádost o ruku, že to bylo skoro až v jeden den. Jedna moje kamarádka byla požádána o ruku v úterý a moje druhá kamarádka ve čtvrtek.

Romantické krajkové šaty.

Dokážete si tohle představit? To bude oslava, co svět neviděl. A protože chci pro své kamarádky jenom to nejlepší, tak jsem jim řekla, že uspořádáme opravdu krásnou rozlučkovou párty se svobodou a samozřejmě potom také přijde na řadu to, kdy se budou vybírat opravdu nádherné svatební šaty. Já jsem si říkala, že kdybych já se náhodou někdy vdávala, což doufám, že také ano, takže bych chtěla nějaké extra dlouhé a huňaté nadýchané bílé šaty a někde všelijaké třpytky nebo flitry anebo perličky. Pokud i vy hledáte třeba nějaké luxusní šaty, které vám opravdu dokonale padnou http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/timmy-white/padnout-a-vstat-797714 a zvýrazní vám siluetu, tak se zkuste jet podívat do Prahy, kde mají opravdu krásné svatební šaty.

Jemné stylové svatební šaty.

Myslím si, že s pražskými svatebními šaty budete naprosto neodolatelná. Bude vám opravdu krásně všechno slušet a tyto šaty z Prahy opravdu krásně sluší všem. Mají tam opravdu mnoho typů a druhů šatů, které lichotí opravdu každé postavě. Také si myslím, že každá nevěsta je spokojená, protože tady v Praze mají svatební šaty opravdu v takových designech a takových tvarech a střihů a krásných materiálů, že vás bude opravdu přecházet zrak. Moje kamarádka asi tam vybrala jedny růžové šaty a moje druhá kamarádka opravdu krásné bílé saténové šaty, které mají opravdu dlouhou vlečku. Myslím si, že budou opravdu jako princezny. A řekněte mi, kdo by nechtěl na své vlastní svatbě vypadal dokonale? To úplně všichni!