Dneska už každý zná Google. Je to snad nejznámější vyhledávač na světě, který funguje ve všech zemích světa. A na Googlu kromě různých rad, tipů, článků a podobně najdete také google maps firmy. K čemu ale google maps firmy vlastně slouží? Dám vám příklad z běžného života. Určitě se s ním na sto procent ztotožníte a dáte mi přinejmenším z 90 % za pravdu. Potřebujete najít nějakou restauraci, která je jedna z těch cenově přijatelnějších, ale zároveň kvalitnějších ve vašem okolí. A tuto restauraci si přesně vyhledáte na google maps. Takže stačí si vyhledat danou restauraci, stisknout GPS a automaticky vás navigace bude navádět až do té doby, než dorazíte na místo.

s

V dnešní době je plno vymožeností a mohli bychom říci, že tohle je právě jedna z těch užitečnějších. A plno lidí tyto funkce využívá. Navigace můžete využít jak v případě, když řídíte auto, tak i v případě, že auto neřídíte a jděte pěšky. Navigace je prostě dokonalá. Zapomněla jsem zmínit, že na internetu na googlu si firmy můžete nejenom vyhledat, ale taky se snadno podívat, jaké má hodnocení. Uživatelé, kteří už s těmito firmami mají zkušenosti, sem přispívají různými komentáři. Jak se jim jejich služby líbily, jak byli spokojeni, jestli jsou ceny v pohodě anebo mají naopak předražené služby…

s

to vše zde najdete. K recenzím může být často připojena i fotka, která ukazuje, co zrovna uživatel měl/dělal/jedl v této firmě a tak dále. Je výhoda, že firma sama tyto recenze nemůže smazat. Tudíž pokud je daný podnik nespolehlivý, snadno se můžete dočíst o uživatelských recenzích na tuto firmu. Potom sem samozřejmě nemá cenu chodit, protože jsou nekvalitní a akorát byste utratili zbytečně plno peněz, které můžete použít na něco úplně jiného. Proto si vždycky vyhledejte před návštěvou Google maps firmy a přesvědčte se o všem, co hledáte.