Je vás totiž hodně, nejen vy, vaše děti, ale i prarodiče, chcete bydlet spolu, ale každý požadujete svůj koutek, proto ten velký dům. Ale jak se rozhodnout? Dům starší byl zavrhnut. Kolečko oprav a rekonstrukcí se ve starším domě asi nikdy nezastaví. Vaše rozhodnutí bylo nakonec ovlivněno radou z vašeho okolí a vy se nakonec obrátíte na stavební společnost, která nabízí bungalov do l půdorys. Možná se pozastavujete nad pojmem bungalov, ale nemusíte mít obavy. Je to v současné době velmi moderní stavba, která má řadu výhod. Nejen moderní materiály, ale také i možnost přizpůsobit se vašim požadavkům.

potřebujeme nový dům

Ano, jste velká rodina, chcete bydlet spolu, ale každý požadujete svůj koutek. Ten bude jenom váš. Uvedený půdorys do písmene L je celkem zajímavý, může být jeho prostor zvětšený o terasu, a tam by se to lebedilo. No, nejen o terasu, jsou tam díky tomu tvaru kratší chodby, pokoje jsou také dobře členěné. Ale nemusíte mít nový rodinný dům v takovém půdorysu, pokud se vám líbí jiný tvar, není problém. Například dům do tvaru obdélníku. A co tvar střechy, je zde také možnost vybrání. Chcete střechu plochou, budete mít plochou, chcete sedlovou, bude sedlová. Pracovníci společnosti mají zkušenosti, jsou profesionálové a tito kvalitní a zkušení zaměstnanci vám s výběrem vašeho domu samozřejmě rádi poradí.

postavte mi bungalov

Umí vše dobře sladit, aby dům na vašem pozemku vypadal dobře, mají své stálé ověřené dodavatele, takže vaše zateplení domu, střecha, okna, dveře, budou složit velmi dlouho k vaší spokojenosti. Tyto moderní domy jsou stavěné velmi rychle, dají se totiž některé části smontovat u společnosti. Také jsou velmi kvalitní stavební prvky, jako je zateplení, střecha, okna, dveře. Také si můžete vybrat celkový tvar a umístění všech pokojů, to, aby měl každý skutečně svůj vlastní kout. To uvítají nejen vaše děti, ale také i prarodiče.