Podle mého názoru všechny ženy, ale možná už i pánové chtějí být stále dlouho krásní a hlavně mladí. Opravdu si nedokáži představit někoho, kdo by mi řekl, že je mu stáří anebo celkově stárnutí úplně jedno, že mu nevadí, že má vrásky anebo také třeba pigmentové skvrny. Nebo že jeho kůže už není tak pevná, a tak dokonale pružná, jako bývala třeba ve dvaceti nebo ve třiceti letech. A věděli jste, že už po dvacátém pátém roce života už klesá hladina kolagenu? Pokud ne, tak bych vám chtěla říct, co to vůbec znamená.

Kolagen má příznivé účinky na tělo.

Kolagen se normálně v našem lidském těle vyskytuje, ale po dvacátém pátém roce života už ho ubývá. A když máte kolagenu opravdu málo ve vašem těle, tak vaše pokožka a celkově kůže je všude opravdu méně elastická. Proto je skvělé, že také existují různé potravinové doplňky, jako je například kolagen. Kolagen má opravdu perfektní účinky, můžete si koupit jak rybí kolagen nebo mořský kolagen, tak také hovězí kolagen. Ale pokud jste třeba vegani a vegetariáni, tak samozřejmě existuje také přírodní kolagen pro vegany. Záleží na vás, jak vy se rozhodnete. Ale doporučuji, abyste třeba kolagen alespoň vyzkoušeli.

Kosmetika s kolagenem.

Kolagen má takové účinky, že to nepůsobí velice pozitivně jenom na pleť, ale také zároveň na nehty a vlasy a v neposlední řadě také na naše kosti a klouby, a dokonce také zuby. Proto si myslím, že kolagen bychom měli opravdu hodně podporovat a doplňovat ho. A já sama už třetím rokem užívám kolagen. Užívám mořský kolagen a potom také hovězí kolagen a musím uznat, že po půl roce užívání tohoto kvalitního kolagenu je moje kůže více pružná a také vypadá lépe. Na internetu najdete opravdu plno možností, kde a jak můžete koupit kolagen a přečtete si tam také různé věci, jak právě kolagen účinkuje a na co je opravdu dobrý. Uvidíte, že neuděláte chybu, když vyzkoušíte nějaký druh kolagenu.