Cestujete alespoň občas do zahraničí, například k moři? A ubytujete se v hotelovém apartmá? Jak vlastně probíhá vybalování věcí z kufru v hotelu, kam jste právě zavítali a obdrželi od recepční své klíče?

Kde jsou mé hygienické potřeby – kdo balí na dovolenou ve spěchu, může v rychlosti vložit sprchový gel, holicí potřeby či kartáček na zuby s pastou do igelitové tašky, lehce ji přehne a vloží do kufru. Poté kufr zaplní dalšími věcmi a při pohybu zavazadla v dopravních prostředcích se kufr všelijak naklopí a věci z tašky se vysypou. Mohou pak potřísnit oblečení nebo někam zapadnout a budete je obtížně hledat. Se sáčky se zipem se tohle nemůže stát.

výtvarné potřeby

Kde mám tužku – něco podobného vás může provázet s psacími či výtvarnými potřebami. Někteří lidé si berou na dovolenou skicák a pastelky či uhel nebo grafitové tužky a mít je polámané v kufru mezi ostatními věcmi, to není dobré!

Zakládáme sáček na špinavé prádlo – po příjezdu do hotelu se budete zřejmě chtít osprchovat a převléknout do čistého. Zejména ponožky budou cestou pravděpodobně řádně propocené, a kam s nimi, když nemáte po ruce žádný zipový sáček, ale pouze igelitovou tašku? Jenže igelitka se nedá zavřít a váš ponožkový odér vám tu bude kazit dovolenou a slečna pokojská si také asi něco pomyslí. Výhodou sáčků se zipem https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack je fakt, že po uzavření izolují od zápachu naprosto perfektně.

mořské lastury

Zahrajeme si kostky – hrajete rádi kostky nebo karty? A berete si je také na dovolenou? Pak byste je měli ukládat do zipového sáčku, protože zde vše zůstane pohromadě. A hledat poztrácené kostičky v kufru mezi košilemi a kalhotami – to je opravdu epizoda pro silné nervy.

Sáčky na mořské lastury – do čeho budete sbírat na pobřeží mořské lastury? Bývají to ty nejkrásnější suvenýry z pobytu u moře a byla by škoda si s nimi nevyzdobit pokoj. Sáček se zipem se k tomu bude báječně hodit.