Sluchátka nejsou jen k poslechu hudby
V poslední době se na sociálních sítích objevila spousta podcastů, což jsou mluvené příběhy nebo rozhovory. Jsou velice populární, protože oproti formátu ve videu spotřebujete při poslechu méně dat. Vzhledem k tomu co všechno nám mobily začaly umožňovat, nahradily i přehrávače hudby, takže si v telefonu poslechneme i oblíbené písničky. K tomu jsou nejlepší sluchátka, protože opravdu nikoho nezajímá co zrovna posloucháte. Ruší to ostatní a nepůsobí to dobře. Proto si raději sluchátka pořiďte, nestojí to moc.

sluchátka airpody

Sluchátka nepoužíváme jen k poslechu hudby, ale i k telefonování. Většina z nich má zabudovaný mikrofon, takže můžete bez obav telefonovat aniž byste drželi mobil u ucha. V současné době je na trhu spousta sluchátek, která si můžete ke svému telefonu pořídit. Někteří výrobci prodávají přímo svoje sluchátka. Jinak tomu není ani u Applu. Jistě jste si všimli že sluchátka iPhone už v krabičce s novým telefonem nenajdete, ale můžete si je koupit zvlášť, pokud je ještě nemáte.

iphone airpods

Apple upustil od prodeje svých obyčejných drátových sluchátek a nahradil je bezdrátovými sluchátky, která se nazývají AirPods. Jde o velice kvalitní bezdrátová sluchátka, která skvěle tlumí okolí zvuky, díky čemu je kvalita poslechu opravdu velice vysoká. Díky zabudovanému mikrofonu si s nimi i zavoláte. Jde o všestranná sluchátka, která mají i velice povedený design. Jejich jediné mínus je v tom, že se prodávají v bílé krabičce s lesklým povrchem, což může být problém pokud je budete nosit bez obalu. Snadno se totiž pouzdro poškrábe.

Bezdrátové AirPody se nabíjejí pomoc nabíječky na telefon, takže pokud ji máte doma, nebudete muset dokupovat žádnou další. A jestli jste si oblíbili nabíjení telefonu i hodinek najednou, můžete přidat i sluchátka, která na stojáncích mají svoje místo.