Jste sběratelé a také třeba sbíráte modely autíček? Pokud také sbíráte opravdu krásné modely autíček, a to i v jakékoliv velikosti, tak určitě také budete sbírat třeba nějaké dodávky anebo kamiony a podobně. Můj bratr také moc rád sbírá autíčka. Začal tedy sbírat teprve před pěti lety, ale řeknu vám, že ho to moc baví. Je do sbírky opravdu hodně zapálený, má dokonce i veliké tanky a obrněná vozidla. Obrněné vozidlo 1:43 Macmodel je opravdu perfektní. Pokud byste chtěli také chtěli vidět toto obrněné vozidlo v takovém poměru, tak se zkuste podívat na webové stránky macmodel.cz, kde je například také tatra auto nebo pohřební vůz a tak podobně. Myslím si, že si ty autíčka vážně zamilujete.

Bratrovi se obrněné vozidlo líbí.

Když tohle právě viděli mí známí, tak oni sami mi říkali, že kdyby byli velicí sběratelé, že by tohle také určitě sbírali, že sbírka autíček je opravdu velice skvělá a také nevšední, že spíše všichni sbírají pohledy anebo plyšové medvídky anebo porcelánové slony. Já jsem kdysi také sbírala porcelánové slony, ale nějak moc mě to přestalo bavit. Protože maminka mě donutila, abych porcelánové slony čistila, aby tam nebyl prach a podobně. Takže jsem se potom na to vykašlala, ale asi až tak po pěti letech. A můj bratr sbírá autíčka opravdu už docela dlouho, ale baví ho to. Už kolikrát s tím chtěl seknout, protože nemohl najít obrněné vozidlo, ale když ho našel, tak potom ho to začalo bavit ještě o to více.

Tank má také ve své sbírce.

Myslím si, že kdyby bratr možná nesehnal obrněné vozidlo z tohoto webu, který jsem vám napsala, tak by možná tuto sbírku už dávno vzdal. Dokonce si také pořídil krásné dřevěné vitráže, kam právě dává tyto krásná autíčka. Myslím si, že mnoho lidí, kteří třeba mají rádi svou sbírku anebo něco, čeho si doma váží, tak samozřejmě také na to budou chtít mít třeba nějakou skříň anebo nějakou průhlednou skříň. Kde to vlastně budou mít vystavené. A hlavně právě prosklenou, aby se je na to vůbec neprášilo.