Většina žen nerada chodí ven bez podprsenky. Jsou totiž zvyklé na to, že ji nosí a já to chápu. Většina se řídí ostatními. Nicméně přemýšleli jste už někdy, že vyjdete ven bez podprsenky? Pro mnoho žen by to byla asi výzva. Možná, že bez podprsenky ve společnosti ještě nikdy nebyly. Jenže většina žen taky neví, že normální podprsenka ochabuje hrudní koš a tím pádem i svalstvo.

Ale bez podprsenky přece nemůžu na ulici

Samozřejmě, že můžete. Já osobně se v podprsence cítím většinou docela nekomfortně a nepříjemně. A některé ostatní ženy taky. Jenže málokterá z nás chce, aby jí šly z outfitu vidět bradavky. A proto mám dneska pro vás jedno řešení. A je dost možné, že jste o něm ještě neslyšeli – ani bych se nedivila.

s

Pásky na prsa

Pásky na prsa představují pohodlné, a hlavně lepší a rychlejší řešení, jak svoje bradavky můžete skrýt. A taky vám budou nahrazovat klasickou podprsenku. Stačí si je přelepit přes bradavky. Prsa budou pěkně držet tvar a v oblečení to také bude vypadat elegantně. Tak co, vyzkoušíte je? Já jsem se taky musela docela přesvědčovat ke změně, protože jsem nevěděla, co jsou pásky na prsa zač, ale nakonec jsem je zkusila a jsem za to strašně ráda. Můžu je mít na sobě klidně pár hodin a vlastně o nich ani nevím a cítím se dobře. Je to prostě super náhrada za klasickou podprsenku. Navíc příjemná. A neochabuje svalstvo, narozdíl od klasické podprsenky.

s

Ochrana bradavek – drobné nálepky kulatého tvaru

Potom ještě na e-shopu mají i nabídku kulatých koleček na bradavky a možná, že je to ještě zajímavější řešení než samotné pásky. Tady jsou to fakt malá kolečka a slouží pouze na zakrytí bradavek. A o těch už vůbec na svém těle nevíte. A nijak vás nezatěžují. Tak co, vyzkoušíte jedny z nich? Jsem si jistá, že se vám ten nápad určitě zalíbí a budete je chtít vyzkoušet.