Jenže ono to není všechno jen a jen o penězích. Můžete mít miliony a byt budete mít zařízený jako buran, protože nemáte ponětí, co je to vkus a co je opravdu moderní. Na to je totiž třeba mít školy, cit a nadání. Nejlépe je mít všechny tři tyto věci najednou.

Zařídit si byt moderně a se vkusem totiž každý nedokáže, ale přesto by jej tak rád měl. Takže nastupuje tužka a papír. Každý si chce tak nějak minimálně jen načrtnout, jak by si ten svůj byt zařídil. Někomu to jde a dá to na první dobrou a někomu z toho vyjde spíše kurník. Nu, každý jsme nějaký a nikdo nemůže umět všechno. Pokusů tedy může být samozřejmě nepočítaně, ale když u zhruba tisícího sedmistého šestého to bude stále kurník vylepšený v boudu pro psa, je čas toho zanechat. Tyto pokusy nikam nepovedou a je to ztráta času, který může být strávený lepším a užitečnějším způsobem. To znamená, třeba učením nebo úklidem po malířích, pokud tedy ještě vůbec existují.

moderní byt

Jenže co bude s tím zařízením bytu? Nechat to jen tak? Ale to ne. To samozřejmě ne, jak by to vypadalo. My se podíváme, co by s tím udělalo Design studio Praha. To by jistě na místo vyslalo někoho ze svých lidí a ten by dal celou situaci do pořádku. Všichni jsou zde totiž studovaní lidé.

zajímavý byt

Jejich škola byla vysoká a zaměření na in bytovou architekturu. Navíc mají již všichni spoustu informací a zkušeností. Rozhodně nedělají něco podobného poprvé. Takže mají grif, a hlavně přehled o tom, kde a co mají, kde to za kolik peněz koupit. Což vlastně ušetří obrovský kus času, který by se jinak trávil pobíháním po obchodech. Výsledkem vaší spolupráce bude excelentně zařízený byt či dům. Bude to v moderním stylu a dle vašich přání. Pamatujte na jednu věc. Poslední slovo budete mít vždy vy a jen vy. Protože tam vy budete bydlet a na vás to musí působit pohodově. A proto se to všechno vlastně podnikalo.