Zatímco průměrná mzda už je letos téměř 44 tisíc korun, ale upřímně – kolik lidí ve vašem okolí včetně vás ji pobírá? Jsou samozřejmě i nekvalifikované profese, ale i ty jako společnost potřebujeme. Dokud nebudou firmy a stát schopní adekvátně životním nákladům hodnotit některé zaměstnance, pořád je budou hledat. Pokud jen nájem garsonky na menším městě stojí měsíčně s energiemi okolo 13 tisíc korun, těžko může člověku na měsíc vystačit minimální mzda, kterou většina firem nabízí. Pokud máte problém s penězi i vy, je nejlepší řešení zvýšit si kvalifikaci, abyste mohli vydělávat víc než dost.

programování monitor

Kurz python v Praze je ideální startovní pozice. V kurzu se naučíte základy tohoto programovacího jazyka. Zjistíte jak vlastně programátoři pracují, jak se programy a webové stránky vyjící a můžete si vybrat i další programovací jazyky, které se také u zaměstnavatelů hodně cení. Ti nejlepší programátoři umí třeba dva jazyky a dělají si zhruba 100 tisíc korun měsíčně.

Zapište se do některého z našich kurzů, protože můžete absolvovat

  • prezenční nebo
  • online kurz

Většina našich studentů je ve středních letech, protože si nejsou jistí svou pozici na trhu práce a pokud o práci přijdou, mají horší uplatnění kvůli věku. Zvýšení kvalifikace je zase vystřelí mezi adepty na zaměstnání, o které je největší zájem. S kurzem je dobré začít co nejdříve, i když ještě práci máte. Je potřeba si osvojit všechny potřebné dovednosti a postupně získávat praxi.

programování IT

Kurzy jsou cenově dostupné, a pokud jste v evidenci Úřadu práce, zkuste si zažádat o proplacení. Mnohé úřady nabízí i úhradu celého kurzovného, protože tím jim logicky ubyde počet nezaměstnaných lidí, kteří už jen velice obtížně hledají uplatnění. Díky kurzu se naučíte něco nového, co vás dost možná začne i bavit. A hlavně spousta zaměstnavatelů potom nabízí možnost práce z domu, což je velice příjemné plus.