Považujete se za schopné jedince, kteří nejsou leniví, a dovedou se o sebe postarat sami, včetně úklidu domácnosti? To je samozřejmě chvályhodné, ale jsou jisté situace, kdy i schopný borec potřebuje pomoc, a v tomto směru mohou být prospěšné i úklidové firmy Praha https://modryzralok.cz/.

Vánoce – vánoční svátky patří k období, kdy se lidé mnohdy zbytečně stresují. Shání a balí dárky, uklízí, pečou cukroví, připravují pohoštění, a k tomu ještě dochází do zaměstnání. Někdy je toho až nad hlavu, a všechno stihnout do Štědrého dne se třeba ani nepodaří. Svěřte alespoň část úklidu profesionálům, odpočinete si, přičemž svátky přece nejsou od toho, abychom se strhali.

úklid bytu

Rekonstrukce domu – stavební firmy a řemeslníci po sobě zpravidla uklidí, to ano, ale není to úklid důkladný, nýbrž pouze povrchní. K tomu důkladnému si přizvěte jiné profíky – ty úklidové, kteří mají své postupy a metody, jak odstranit ze staveniště zbytky barev, tmelů, lepidel či jemný sádrokartonářský prach.

Stěhování – stěhujete se svépomocí a už nemáte sílu po sobě uklidit a předat byt v bezvadném stavu? Není divu, vždyť stěhování patří k nejnáročnějším životním událostem. Úklidová firma si s tím poradí, buďte bez obav.

úklidová firma

Mytí oken – umývat dvě okna v přízemním bungalovu – na to nemusíte sjednávat úklidovou firmu a zvládnete to sami během sobotního dopoledne, ale pokud potřebujete umýt všechna okna třípokojového bytu v jedenáctém patře, předejte tuto práci raději specialistům. Uvědomte si, že jedenácté patro, to je třiatřicetimetrová vzdálenost od zemského povrchu, a vypadnout z okna z takové výšky, je hotová poprava.

Koberec, čalounění a matrace – už víte, kdo vám vyčistí toto bytové vybavení? Obyčejný vysavač na to nestačí, na to se musí se speciálními stroji, které odstraňují jak usazené nečistoty, tak i zápach, zejména ten na kobercích, co připomíná „vůni“ nemytých chodidel.