Já už opravdu hodně dlouhou dobu přemýšlím, že už se zeptám partnera, jestli už nastala taková ta vhodná doba, abychom si také vzali hypotéku. Protože já už několik let, možná už tak sedm osm let, přemýšlím o tom, že bychom si s partnerem také vzali nějakou hypotéku, jenomže můj partner o hypotéce nechce ani vůbec slyšet. Když se partnera ptám, co je na tom je tak složitého, a tak špatného, kdybychom měli hypotéku, tak on mi stále dokola opakuje, že on se nechce vůbec zadlužit. Já sice chápu, že hypotéka není jenom otázka a málo tisíc anebo málo času, že někdy hypotéka je i na celý život, že ji splácíte třeba i třicet let.

Hypotéku také můžete ušetřit nějaké peníze.

Jenomže jak jinak chcete získat dům anebo byt? Jednoduše nemáte tolik peněz naspořeno a vaše výplata není tak úplně extra nadprůměrná? My máme průměrnou výplatu a sice nejsme úplně chudí, ale také si nemůžeme vyskakovat, ale řekli jsme si, že i když máme tolik peněz, které máme, tak vlastně také si můžeme vzít hypotéku. Partner už se kolikrát se mnou také pohádal a nadával mi, že se se mnou rozejde, když budu stále opakovat o hypotéce různé věci, protože on hypotéku jednoduše nechce, ale za dva roky se to otočilo a partner za mnou sám přišel a ukázal mi, že existuje opravdu kvalitní nebankovní americká hypotéka https://nebankovnihypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/.

Hypotéka má vysoké splátky.

Ani nevíte, jaký to pro mě byl velice příjemný šok. Vůbec jsem netušila, že partner někdy za mnou přijde a řekne mi, že bychom si konečně už také mohli vzít hypotéku, a navíc ještě s letáčkem, který slibuje, že nebankovní americká hypotéka se může vyplatit, prý je velice výhodná. Takže jsem na partnera koukala opravdu s otevřenou pusou a zeptala jsem se ho, proč si to najednou rozmyslel a proč si chce vzít hypotéku a proč zrovna nebankovní americkou hypotéku? Partner mi řekl, že už i jeho máma mu tohle řekla, že je zbytečné, když se platí nájem. A je prý úplně jedno, jestli platíte nájem nebo hypotéku, takže jsme se nakonec opravdu rozhodli a pořídili jsme si nebankovní americkou hypotéku, kterou mají dokonce i jeho rodiče.