Někdy mají pánové takové problémy, že ani neví, jak je vyřešit sami. Někdy pánové potřebují také pomoc, potřebují třeba pomoct své partnerky nebo manželky anebo také potom lékaře. A vůbec není na škodu, když lidé také dají přednost tomu, když si právě zajdou k lékaři, a to hlavně pánové. Jenomže chápu, že někdy pánové mají opravdu tak citlivé a choulostivé problémy, že se opravdu stydí někam s tím zranit, a to třeba problémy s erekcí. Řeknu vám, že jsem ráda, že nejsem muž, alespoň nemusím řešit třeba takhle veliké problémy s erekcí, protože znám několik mužů, kteří právě problémy s erekcí mají a stydí se také o tom mluvit. Natož, aby někam s tím zašli. Jenomže nechápu, proč pánové se stydí.

Pánové se za problémy stydí.

Je to naprosto klasický, normální problém, který mívají pánové opravdu velice často. Samozřejmě, že to mívají většinou pánové, kterým je třeba už nad šedesát let anebo i nad padesát let. Ale řeknu vám, že v poslední době se tohle vyskytuje i u mladších ročníků. Třeba v poslední době není vůbec výjimka, že třeba i dvacetiletý pánové mají problémy s erekcí. Myslíte si, že je to prima? Samozřejmě, že je to takové zvláštní, že zrovna takhle mladé ročníky mívají také problémy s erekcí anebo problémy se sexuální dysfunkcí.

Nestyďte se a jděte k lékaři.

Je to opravdu veliká škoda. Proto jsem si řekla, že nejlepší by bylo, kdyby pánové šli ihned k lékaři anebo také k sexuologovi. Pokud se třeba stydí tam jít osobně, tak bude nejlepší, když v první řadě třeba zvednout telefon a zavolají do ordinace a zeptají se alespoň na základní informace. Třeba pánové jsou jenom ve stresu. Všichni víme, že když je člověk ve stresu, tak i jeho tělo přestává fungovat tak, jak by správně fungovat mělo. Takže by se pánové opravdu neměli stydět a neměli by se bát a měli by také vyzkoušet lékařskou ordinaci anebo alespoň nějakou lékařskou poradnu a nebo také sexuologickou poradnu. Hlavně to také svěřte své partnerce, protože i partnerka vám samozřejmě může v něčem pomoct.