Už jste někdy kouřili vape E-cigo? Já ne, protože jsem astmatik a alergik a taky k tomu nemám žádný vztah. Ale kdybych už si měla tedy vybrat mezi alternativou elektronické cigarety a klasické cigarety, tak bych jednoduše zvolila tu první variantu. Je totiž mnohem lepší. O vapu i něco vím, protože moje sestra vapo kouří a sestřenice taky. A je to v mnoha ohledech super. Plno lidí si myslí, že vapo má nevýhody, ale spíše vidím více těch výhod. Už například jen to, že si libovolně můžete měnit příchutě podle toho, jak chcete a nemusíte cítit ten klasický smrad z normální cigarety. Například moje sestra miluje citronové příchutě a potom vanilku, a tak má doma zásoby. A jak nádherně to voní. To, když třeba kouříte v autě elektronickou cigaretu, tak to ani nevadí, protože ucítíte spíše příjemný ovocný kouř než smrad. Takže teoreticky by elektronická cigareta nemusela vadit i úplnému zásaditému abstinentovi, který se kouření vyhýbá. A proti vůni z elektronické cigarety podle mého názoru stoprocentně nic namítat nebude.

s

Elektronické cigarety se dělí na:

  1. jednorázové elektronické cigarety – ty po dokouření určité příchutě prostě jednoduše vyhodíte do koše.
  2. klasické elektronické cigarety – ten strojek na dávání si příchutí vám jakoby zůstane a vy si je tam libovolně můžete měnit.

s

Samozřejmě je lepší, když člověk žádné cigarety nekouří. Ale když už má tu chuť, tak bych stoprocentně doporučovala elektronickou cigaretu. Oproti klasické je i zdravější a rozhodně výhodnější. Zkuste si proto elektronickou cigaretu koupit a vyzkoušet, pokud chcete. Nic tím nezkazíte. Na začátek si zvolíte příchuť, kterou máte rádi – například pokud milujete vanilku, tak si zkuste koupit vanilkovou příchuť, pokud zase nějaké ovoce, tak nějakou ovocnou příchuť. Záleží to na vás, jakou si zvolíte a jestli se vůbec rozhodnete kouřit.